Obsługa inwestycji

Planowanie budżetu

Szukamy produktów w najkorzystniejszych cenach.

 

 

 

 

dowiedź się więcej

Nadzór nad inwestycją

Kontrola zgodności wykonawstwa z projektem, pilnowanie terminowego oddania poszczególnych etapów projektu - zgodnie z harmonogramem.

 

 

 

 

zamów bezpłatną wycenę

Harmonogram inwestycji

Dokładne planowanie każdego z etapów remontu pozwoli uniknąć jego wydłużenia w czasie, a co za tym idzie zwiększenia nakładów finansowych.

 

 

 

 

skontaktuj się z nami

Pod klucz

W ramach kompleksowej obsługi wykonujemy zlecenia dla deweloperów i klientów indywidualnych. Rozpoczynając od pomiaru pomieszczeń, aranżacji wnętrz, po wykonawstwo i dobór dodatków - oddając inwestorom gotowy do zamieszkania dom.

 

 

 

 

zamów bezpłatną wycenę

Logistyka

Przewidywanie w czasie wszystkich zamówień, transportów i szczegółów, aby żadna z ekip remontowych nie miała przestojów przez oczekiwanie na towar i materiały.

 

 

 

 

spotkajmy się

Koordynacja reklamacji

 

 

Reklamacje są nieuniknione przy tak skomplikowanych przedsięwzięciach jak remont. Lampa zostaje dostarczona rozbita, a ilość płytek nie jest zgodna z zamówieniem, ościeżnice drzwi dostarczono wyszczerbione. Rozwiązywanie takich drobnych problemów jest czasochłonne. Dzięki usłudze obsługi inwestycji nie musisz się tym martwić.

 

 

 

KONTAKT

ul. Cesarza 28

30-427 Kraków 

+48 501 19 18 19


Administratorem danych osobowych jest Vitrum System. Przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych w Vitrum System, nadzoruje specjalnie wyznaczona do tego celu osoba (ABI/IOD), z którą można się kontaktować pod adresem info@vitrumsystem.pl