Usługi
Wykonujemy drzwi szklane w systemach rozsuwanych jak i zamykanych, wykonujemy szklane schody, szklane zadaszenia, balustrady i drzwi, tablice informacyjne, szklane podłogi, lustrzane ściany. Wraz z wyrobami firma oferuje różne systemy mocowania szkła.

Firma nasza wykonuje ściany działowe ze szkła hartowanego. Na szkle wykonujemy matowe ornamenty, loga firm, napisy informacyjne oraz aplikacje ozdobne z innych rodzajów szkła. Szklane drzwi mogą być montowane do futryn drewnianych i metalowych dostępnych w standardzie niemieckim DIN i polskim PN, a także do futryn nietypowych, pod warunkiem, że posiadają felc o głębokości 24 mm, uszczelkę oraz metalowe kieszenie na zawiasy.

Można również montować bezpośrednio między dwoma ścianami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich okuć. Szyby te powlekane są specjalnym płynem ochronnym, dzięki czemu są odporne na zabrudzenie i łatwo się myją. Drzwi nasze to nietypowe projekty, wyrafinowana technika zdobienia oraz profesjonalne wykonawstwo oraz  montaż.

Do wyrobu drzwi szklanych stosujemy pełny asortyment szkła dostępnego na rynku europejskim. Jest to szkło hartowane o grubościach 8, 10, 12 mm. Jako okucia i klamki do drzwi szklanych stosujemy wyroby wiodących producentów europejskich.

Stoły i meble
Stoły szklane produkowane są ze szkła o grubości do dziewiętnastu milimetrów. Szeroka możliwość obróbki grubych blatów szklanych umożliwia produkcję stołów o różnych wymiarach i grubościach. Wykonujemy również stoły okrągłe z fazą.

Wykonujemy każdy projekt powierzony, łączymy szkło z kamieniem, szkłem, stalą, drewnem metaloplastyką, kleimy przestrzennie szkło. Wykonujemy regały szklane, gabloty, szafy itp.

Szerokie możliwości zdobnicze pozwalają na wykonanie pięknego szkła do każdego typu mebli. Wykonujemy również szklane półki do mebli oraz blaty szklane na stoły i biurka.
Nowością są wykonywane stoły wraz z szufladami.

Prysznice
Dla klientów, którzy w swoich łazienkach nie stosują typowych kabin prysznicowych wykonujemy ze szkła hartowanego zabudowy pryszniców oraz ściany działowe. Systemy te oparte na sprawdzonych okuciach i spełniają wszelkie normy szczelności oraz wytrzymałości a również dają niewyczerpane możliwości graficznego zdobienia elementów szklanych. Posiadamy również w ofercie okucia innych wiodących firm. W łazienkach stosuje się wiele rozwiązań związanych ze szkłem, wykonujemy blaty z umywalkami, szafki łazienkowe, półki, szklane szuflady, zamykamy wnęki łazienkowe drzwiczkami z luster i szkła itp.

Lustra
Lustra łazienkowe z wykonywane są z kryształowych tafli lustrzanych, które są odporne na czynniki atmosferyczne jak i korozyjne panujące w łazience.

Wykonywane lustra posiadają różne kształty począwszy od luster prostokątnych, a kończąc na klejonych lustrach wielobocznych i okrągłych. Każde lustro posiada ozdobny szlif lub fazę w zależności od upodobań klientów faza może wynosić od 10 do 40 milimetrów.

Lustra łazienkowe wiesza się na metalowych wieszakach przyklejonych do tylnej powierzchni lustra oraz na haczykach montowanych w ścianie na kołkach rozporowych, jak również wklejanych do wnęk i na flizy, montaż ten przeprowadza wyspecjalizowana ekipa monterska. Firma służy również doradztwem w zakresie wystroju wnętrz w lustra jak i szkło.
FAIL (the browser should render some flash content, not this).